long-lasting

Birinci sınıf nefese
nasıl ulaşılır

CB12’nin Uzun Süreli Etkisi – 12 Saat Süren Nötralizasyon Gücü.

CB12’nin benzersiz ve patentli formülasyonu, ağız mukozasına, dişlere ve dile bağlanarak 12 saatlik uzun süreli birinci sınıf nefes sağlar. CB12, tüm dünyada yalnızca birkaç tane bulunan bir gaz kromatografı (sülfür gazlarının saptanması ve düzeylerinin ölçülmesi için özel olarak tasarlanmış bir alet) kullanılarak geliştirilmiş ve etkisi yine bu aletle değerlendirilip belgelenmiştir.

CB12 hakkındaki araştırmalar.

CB12, ağız kokusuna karşı etkili olduğu kanıtlanmış ve uzun süreli etkisi çalışmalarla gösterilmiş olan, iyi belgelenmiş bir üründür. Raporlardan biri aşağıda verilmiştir. Çalışma hakkında tam bilgi için linke tıklayınız.

Çalışmaya göz atın:

Zn ve CHX içeren gargara, halitozise neden olan uçucu sülfür bileşiklerine karşı 12 saate kadar etkili olmaktadır. Thrane ve ark. (2009)

Bu çapraz geçişli çalışmada, CB12’nin kötü nefes kokusunu en az 12 saat boyunca nötralize ettiği saptanmıştır. Araştırmacılar, 12. saatten sonra da “uçucu sülfür bileşiklerinde anlamlı azalma” saptamıştır (ortalama azalma %70’in üzerinde bulunmuştur). Uzun süreli etki muhtemelen, etkin maddelerin (Zn + CHX) sinerjik etkisinden ve bu bileşenlerin spesifik konsantrasyonundan kaynaklanmaktadır.